





Méretek 140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Újrahasznosított pamut Szín Bézs Méretek Hosszúság: 200 cm Szélesség: 140 cm Súly: 2,7 kg Jellemzők Kézi mosás max. 30 °C Ne fehérítse Ne szárítsa Ne vasalja
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Méret | Darabáru |
| Forma | Téglalap |
| Anyag | Pamut |
| Gyártási mód | Kézzel szőtt |
| Alak | Téglalap alakú |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Hossz | 200 cm |
| Méteráru | Kész |
| Használat | Lakásba |
| Szőnyeg minta | Mintás |

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, gyapjú
Elérhető 3 webáruházban

⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Kerek, gyapjú, skandináv stílusú
Raktáron
140×200 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
200×280 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva