











Méretek 101-200×201-300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál): Bézs Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fémgyűrű belső átmérője: 4 cm Részletek Részben sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyszeresen Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig A függönyök mint a belső tér kulcsfontosságú eleme A függönyök fontos szerepet játszanak nemcsak a helyiség megjelenésében, hanem annak funkcionalitásában is. Segítenek a fény szabályozásában, növelik a privát szférát, és eleganciát vagy otthonos hangulatot adhatnak a térnek. A megfelelően megválasztott függönyök optikailag növelhetik a teret, melegséget és kényelmet adhatnak neki. Legyen szó praktikus sötétítő függönyökről vagy könnyed, légies változatokról, mindig igazodniuk kell az otthon teljes stílusához.
| Szélesség: | 101-200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 201-300 cm |
| Méret | Készfüggöny |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| Felfüggesztés | Hullámos sínszalag |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Méteráru | Kész |
| Hossz | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron

140×250 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron

Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron