








Méretek 80×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülőmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg A skandináv stílus jelképe kétségkívül a természet. A természet által inspirált stílus harmóniát és északi eleganciát hoz minden belső térbe. Térjen vissza Ön is a természetes gyökerekhez étkezőjében és konyhájában. A skandináv étkezők levegősek, otthonosak és rendkívül praktikusak. Tanulja meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Az egyszerű étkezőszékeket bátran kombinálhatja hangsúlyosabb kiegészítőkkel. A fehér étkezőszék Kito masszív asztallal melegséget áraszt. A skandináv Kito székek kényelmesek, illeszkednek kis és nagy helyiségekbe. Az északi atmoszférát kihangsúlyozzák a friss fűszernövények lenvászon függő virágtartókban és a nagyméretű lámpák.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet, Műanyag |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva