






Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Rózsaszín Fém: Fa utánzat Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülőke szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülőke mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülőmagasság: 48,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szállítás szétszerelt állapotban. Stílusos elegancia az étkeződ számára A semleges színek kiváló alapot nyújtanak bármilyen belső tér számára. Finom tónusok kombinálásával egy feltűnő elemmel könnyedén létrehozhatsz egy légies és otthonos környezetet. Inspirálódj a skandináv stílusból, amely összeköti a fényt, a funkcionalitást és a természetes anyagokat. A rózsaszín bársony étkezőszék Libra az étkeződ díszévé válik. Remekül mutat egy világos faasztal és visszafogott kiegészítők mellett. A még nagyobb otthonosság érdekében adj hozzá lenvászon függő kaspókat fűszernövényekkel vagy zöld növényekkel – így a tér harmonikus és funkcionális lesz.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Ülésmélység | 39,5 cm |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, műanyag, összecsukható
Ingyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva