









Méretek 84×46×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Pala szürke Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Súly: kb. 3,3 kg Kialakítás Ergonomikusan formált ülés Stabil fém váz Biztonsági csúszásgátló tartozékok Könnyen karbantartható, könnyű ülőfelület Lapos csomagolásban szállítva A szék kizárólag otthoni használatra készült Minimalizmus, amely lenyűgöz A skandináv stílus sok design szerelmesének szívét elnyerte egyszerűségével, funkcionalitásával és időtálló megjelenésével. Pontosan ilyen ez a szék is – letisztult vonalai és hangsúlyos színei könnyedén illenek bármilyen enteriőrbe. Akár étkezőasztalhoz, dolgozószobába vagy vendégszobába helyezi, könnyed, elegáns és modern hatást kelt majd. A skandináv design nemcsak az esztétikára, hanem a kényelemre is nagy hangsúlyt fektet, és ezt a szék tökéletesen teljesíti.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |

84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, bükkfa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×45×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva