







Méretek 87×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: világosszürke Fém: fa utánzat Méretek (+/- 1 cm) Mélység: 54,5 cm Szélesség: 44,5 cm Magasság: 87 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Ülőmélység: 40 cm Tömeg: 4,2 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Kényelmes ülés diszkrét varrással Erős fém lábak Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílusos étkező nyugodt környezetben A semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden enteriőr számára. Ha finom tónusokat kombinál erőteljesebb elemekkel, harmonikus és kiegyensúlyozott teret hoz létre. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amely összekapcsolja a természetes anyagokat, fényt és funkcionalitást. A szürke, kárpitozott LIBRA szék elegáns kiegészítője lesz étkezőjének – csak párosítsa világos fa asztallal, és egészítse ki természetes dekorációkkal, például len fonott virágtartókkal. Így praktikus és kellemes helyet alakíthat ki a mindennapi nyugalom pillanataihoz.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla alakja | Magastámla |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |

87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
80×59×54 cm, kartámasszal, 4 db
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 4 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 4 db
Raktáron
85×46×38 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron