






Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Rózsaszín Fém: Fa utánzat Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülés szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülés mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szállításra szétszerelve. Stílusos elegancia az étkezőjébe A semleges színek minden enteriőr alapját képezhetik. A finom tónusok egyetlen hangsúlyos elemmel történő kombinálásával könnyedén megteremthető egy tágas és otthonos tér. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amely összekapcsolja a fényt, a funkcionalitást és a természetes anyagokat. A Világos rózsaszín bársony étkezőszék LIBRA minden étkező díszévé válik. Remekül mutat egy világos fa asztal és diszkrét kiegészítők mellett. Az otthonosság fokozása érdekében adjon hozzá len függő virágcserepeket fűszernövényekkel vagy zöld növényekkel – ezáltal az egész tér harmonikus megjelenést és funkcionalitást kap. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Ülésmélység | 39,5 cm |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, műanyag, összecsukható
Ingyenes szállítás
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron