







Méretek 82×49×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Ökobőr: Fehér Fa: Bükk Szék méretei Szélesség: 49 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 52 cm Ülés mélysége: 43 cm Magasság: 82 cm Ülés magassága: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Vesd bele magad a könnyedség és harmonikus légkör világába otthonodban. Többé nem kell csak vágynod egy világos térre tele fénnyel és finom színekkel. Az északi stílus kielégíti a lakótérrel szemben támasztott magas igényeket, illetve légies és elegáns. Egy skandináv stílusú étkező nem lehet meg praktikus bútorok és örökzöld fűszernövények nélkül. A fehér szín a masszív lábakkal párosítva tökéletesen illik a skandináv stílusú étkezőbe. A Fehér BALI MARK szék bükk lábakkal kiemeli az északi karaktert. Ne félj kombinálni a semleges árnyalatokat egy élénkebb színnel, amely nélkülözhetetlen egy északi hangulatú belső térben. Próbáld ki a sötétkéket, zöldet vagy a pasztell rózsaszínt. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, kizárólag otthoni használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Térfogat | 0.036960 |
| Csomagolás | 4 |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
81×53×54 cm
Ingyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, 2 db
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Nyírfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
83×55×53 cm, kárpitozott, műanyag
Ingyenes szállítás
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, 4 db
Raktáron
Fa, rusztikus, 2 db
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, rakásolható, műanyag ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Fa, modern stílusú, 2 db
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
80×59×54 cm, kartámasszal, 4 db
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, műanyag, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron