





Méretek 80×46×54 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8918 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Szürke Fa: Bükk Szék mérete Szélesség: 46 cm Ülés szélessége: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülés mélysége: 41 cm Magasság: 80 cm Ülés magassága: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg A skandináv stílus szimbóluma kétségkívül a természet. A természetben ihletett stílus harmóniát és északi eleganciát visz a beslő térbe. Térjen vissza ön is a természet gyökereihez étkezőjében és a konyhában. A skandináv étkezők légiesek, otthonosak és rendkívül praktikusak. Tanulja meg kombinálni a pasztel színeket, mintákat és anyagokat. Az egyszerű étkezőszékeket ne féljen kombinálni élénkebb kiegészítőkkel. A Kito szürke étkezőszék egy masszív asztallal remekül mutat. A skandináv Kito székek kényelmesek, kis és nagy helységekbe is illenek. Az északi hangulatot friss fűszernövények függő len virágtartókban és méretes világítótestek festik alá.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva