



Méretek 60×75×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé kinézete Kialakítás: Kis kanapé Méret: Kanapé 100 cm-ig Szín: Szürkésbarna / fekete Huzat: ALOVA 10 / ALOVA 04 A kanapé anyaga Huzat összetétele: 100% poliészter Támla kialakítása: T2542 hab Ülőrész kialakítása: T2542 hab Kopásállóság (Martindale): 40 000 A kanapé méretei Szélesség: 75 cm Mélység: 73 cm Magasság: 60 cm Ülőmagasság: 28 cm Ülőmélység: 63 cm Fekvőfelület: 73 x 166 cm Teherbírás: 80 kg Súly: 34 kg Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágyfunkció: Igen Levehető párnák: Igen Szétszerelten szállítva. Rendezze be otthonát skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol kevés a hely. A leggazdaságosabb megoldást jelentik az otthoni pihenőhely kialakításához. A kanapék nem csak a nappalit uralják, alkalmasak irodákba vagy gyerekszobákba is. Az összhatást a kanapé kellemes tapintású felülete hangsúlyozza. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan puha kárpitozású vagy tipikusan bordázott kordbársony. Engedje, hogy kényeztessék és pihenjen.
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Funkció | Kihajtható |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 80 kg |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 28 cm |
| Kanapé alvófelület | 166 x 73 cm |

60×75×73 cm, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Fa
Raktáron

Fa
Raktáron



Hinta
Raktáron
Kihajtható, laminált
Raktáron
Fa
Raktáron
Szövet
Raktáron


Kihajtható, műanyag
Raktáron


59×105×31 cm, kihajtható, lányoknak
Raktáron

Laminált
Raktáron
Szövet
Raktáron


Fa
Raktáron

Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet
Raktáron
Fa
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva