


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A hálószobai textíliák legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet, ezért azoknak is ajánlott, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ezt követő vasalási szükséglet. A hosszú évek óta tesztelt pamut természetes, gyapotnövényből származó szál, amely kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Gramázs: 90 g/m2 Szín Bézs Szürke Barna Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponként Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és becipzárazva mossa Használjon anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Gyerek ágynemű Francia ágyneműhuzat Krepp ágyneműhuzat
| Anyag | Krepp, Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Bézs, Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Grammsúly | 90 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,7 kg |

Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, virágos, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron