

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű Az ágyneműk sztárja és legelterjedtebb anyaga kétségkívül a pamut . A vásárlók értékelik remek jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut lélegző, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Emiatt különösen alkalmas azok számára, akik éjjel jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ami miatt szükséges vasalni. Az évek során bevált pamut a gyapotnövényből származó természetes szál, amely kíméletes a teljes test bőréhez . Anyag 100% pamut Szín Kék Narancssárga Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összezárva Az anyaghoz és színekhez illő mosószert használjon Mosás után válassza a kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Narancssárga |
| Rögzítés | Gombos |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Narancssárga, Kék |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Retro |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |

Mikroszálas, mikroflanel, kétszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, francia
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Álló
Raktáron