







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megfelel az EyeComfort követelményeinek – kíméli és nem fárasztja a szemet. Egyszerűen alakítsa ki saját világítási hangulatát egyetlen lámpával. A SceneSwitch LED lámpával három különböző fénybeállítás közül választhat. Csak használja a meglévő kapcsolóját. Ellentétben a hagyományos LED lámpákkal, többféle beállítási lehetőséget kínál, anélkül, hogy fényerőszabályzót kellene telepíteni.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Kerek |
| Series | OZZIET Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
előnyös 3 világítási modul

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, konyhába
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, üveg, rusztikus
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, rusztikus
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás