Hasonlítsd össze az árakat 8190 Ft-tól 10 506 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 1051 - KÉSZLET 3xLED Beépíthető lámpa LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8190 Ft és 10 506 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1158 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 31. - 9348 Ft
- 2026. 03. 24. - 9348 Ft
- 2026. 03. 02. - 10 366 Ft
- 2026. 02. 14. - 11 385 Ft
- 2026. 01. 26. - 10 320 Ft
- 2025. 12. 18. - 10 723 Ft
- 2025. 12. 11. - 11 040 Ft
- 2025. 11. 17. - 10 090 Ft
- 2025. 11. 13. - 8470 Ft
- 2026. 05. 31. - 8190 Ft
- 2026. 03. 24. - 8190 Ft
- 2026. 03. 02. - 8190 Ft
- 2026. 02. 14. - 10 780 Ft
- 2026. 01. 26. - 8190 Ft
- 2025. 12. 18. - 8190 Ft
- 2025. 12. 11. - 8190 Ft
- 2025. 11. 17. - 8190 Ft
- 2025. 11. 13. - 8190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Három darab beépíthető spotlámpa készlet.A fény irányítható a szélek megnyomásával.Az LED izzók a csomag részei.Ebben a lámpában akár 50W teljesítményű izzó is használható.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Süllyesztett |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Modern |
| Billenthető | Igen |
| Anyag | Fém |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A teljes fényáram | 720 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Behatolás védettség | IP40 |
| Szerelési lyuk | 72 mm |
| Szerelési mélység | 100 mm |
| Funkció | LED technológia |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | LITE Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

2 db modern fehér kerek állítható reflektor - Go Nine
Modern stílusú, skandináv stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Rabalux 1047 - 3 darabos LED-es beépíthető mennyezeti lámpa LITE 3xGU10-LED/3W/230V
LED, süllyesztett, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern fehér kerek állítható reflektor - Go Nine
Modern stílusú, skandináv stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Set van 6 moderne inbouwspots gunmetal GU10 50mm rond kantelbaar - Cisco
Raktáron
Modern intelligens süllyesztett spotlámpa fekete keret nélküli 3 GU10 Wifi-vel - Oneon 3
LED, süllyesztett, okos
Raktáron
Rende mennyezeti spotlámpa
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Ika mennyezetbe süllyeszthető lámpa
Süllyesztett
Raktáron
6 darabos modern süllyesztett spotlámpa szett fehér, fekete, állítható - Carree
Süllyesztett, modern stílusú, 230V
Raktáron
Ika mennyezetbe süllyeszthető lámpa
Süllyesztett
Raktáron
Modern beépített reflektor fehér acél 5 db-os készlet - Rondoo
Süllyesztett, modern stílusú, 230V
Raktáron
Okos süllyesztett spotlámpa sárgaréz szögletes WiFi GU10-zel - Artemis
LED, süllyesztett, okos
Raktáron
Nova álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
6 darabos fekete téglalap alakú, 2 égős süllyesztett spotlámpa szett - Qure
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Okos süllyesztett spotlámpa fekete dönthető, Wifi GU10-zel - Edu
LED, süllyesztett, okos
Raktáron
Mennyezeti reflektor bronz kerek dönthető és forgatható - Karin 2
Modern stílusú, bronz, 230V
Raktáron
6 darabos szögletes, sárgaréz, állítható süllyesztett spotlámpa készlet - Artemis
Süllyesztett, bronz, billenthető
Raktáron
Lekerekített felületre szerelhető spotlámpa fekete, forgatható és dönthető - Dox
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, süllyesztett spotlámpa fekete, állítható, Wifi GU10-zel - Cisco
LED, süllyesztett, okos
Raktáron
Mennyezeti reflektor bronz forgatható és dönthető - Karin 2
Modern stílusú, bronz, 230V
Raktáron
Okos süllyesztett spotlámpa fekete kerek WiFi GU10-zel - Chuck
LED, süllyesztett, okos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Universal mennyezeti spotlámpa
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Vektor álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett
Raktáron
Kerek beépíthető spotlámpa fehér GU10 70 mm 2-fényes - Hubs
Süllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Costa mennyezeti spotlámpa
LED, süllyesztett, 230V
Raktáron
6 darabos süllyesztett spotlámpa készlet fekete állítható keret nélküli 3-lámpás - Oneon
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Beépített spotlámpa fekete GU10 AR70 keret nélküli 3-lámpás - Oneon
LED, süllyesztett, 230V
Raktáron
Design spotlámpa fekete állítható 3-lámpás - Go
LED, ipari stílusú, 230V
Raktáron
Modern fekete spotlámpa 2-lámpás, dönthető - Jeana
Modern stílusú, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Biagio álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Süllyesztett, fém
Raktáron
Tori mennyezeti spotlámpa
Süllyesztett, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nikea általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
6 db modern, dönthető beépíthető spotlámpa szett sötét bronz színben - Cisco
Süllyesztett, modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás



