



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern felületre szerelhető LED panel.Állítható színhőmérséklet: 2700 - 6500K.Fokozatmentes fényerő-szabályozás távirányítóval.A távirányítóhoz 2x AAA elem a csomag részét képezi.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető távirányítóval/Távirányító |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 3500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Series | FRAMELESS Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |





Üveg, fém, meleg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fém, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás