








Méretek 90×43×51 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Világoszöld Fém: Fa dekor Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 43 cm Ülésszélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázással Időtlen dizájn finom átszegett varrással Huzatanyag OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal Erős fém lábak porszórt festékkel Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely egyesíti az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőhöz a örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek világosítják a rövid napokat is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varratok és a fa dekorációjú fém lábak összhangban az asztallal fém elemekkel. Különböző színű székek nagyszerűen néznek ki ugyanazon asztalnál. Ne féljen változtatni.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |
| Ülésmélység | 38,5 cm |
| Ülésszélesség | 43 cm |

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, 4 db
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
51×57 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Álló
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva