







Méretek 90×43×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ülőlap: bársony szövet (rózsaszín) Lábak: fém (fa dekor) Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 43 cm Ülésszélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Ülés mélysége: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülés magassága: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom varrással Masszív fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást egyesít. Tegyen téteket visszafogott kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. Kiváló kiegészítők a skandináv étkezőhöz a örökzöld növények, színes terítékek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nagy ablakok és világítás nélkül nem működik, amely biztosítja a fényt akár rövid napok során is. A Rózsaszín bársony szék LAVA tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varrás és fém lábak, fa dekorral harmonizáljanak az asztallal, amely fém elemeket tartalmaz. Kiválóan néznek ki különböző színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |
| Ülésmélység | 38,5 cm |
| Ülésszélesség | 43 cm |

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Fa, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva