






Méretek 82×49 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Szürke Ökobőr: Sötétszürke Fa: Bükk A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 49 cm Mélység: 52 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Ülésszélesség: 44 cm Üléshosszúság: 42 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Kialakítás Ergonomikusan formált ülőke Stílusos összhang modern és természetes anyagok között Párnázott ülés ökobőr borítással Szétszerelt állapotban szállítjuk A termék nem kereskedelmi célokra készült, kizárólag otthoni használatra A BALI MARK szék modern dizájnt ötvöz praktikus kényelemmel, ami miatt remekül illik az étkezőbe, konyhába vagy dolgozósarokba. Az ergonomikusan formált ülőke, puha párnázással, kellemes ülést biztosít mindennapos étkezéskor és hosszabb ülések alkalmával is a családdal vagy barátokkal. A műanyag, ökobőr és bükkfa kombinációja stílusos elemet alkot, amely könnyen illeszkedik a modern és skandináv enteriőrökbe.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Magasság: | 82 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,6 kg |

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, kőrisfa
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron

Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron