

Méretek 31×55×27 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Szövetfiókok: Praktikus tárolóhelyet biztosítanak a szekrény kis és nagy fiókjai, rendben tartva a környezetet. Minden összecsukható szövetfiók levehető. - Felső polcok: MDF-ből készült, vonzó fa hatású polcok, amelyek könnyen hozzáférhető kiállítási helyet kínálnak. Simák és könnyen tisztíthatók. - Fémváz: Szilárd felépítés, amely fenntartja az ideális formát, és biztonságosan megtartja a fiókok és polcok súlyát. Az állítható talpak biztosítják a szükséges egyensúlyt. - A nappali szekrény méretei: Polc: 54,5L x 27Sz x 31Ma cm. A kis fiók belső méretei: 27,2L x 26,2Sz x 18,5Ma cm. A nagy fiók belső méretei: 53,2L x 27,2Sz x 18,5Ma cm. - Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 55 cm |
|---|---|
| Mélység: | 27 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron