

Méretek 85×60×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 688 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Négy Fiók: A nappali szekrény elegendő helyet biztosít az tárgyak diszkrét tárolására. A szövet fiókok kényelmesen összehajthatók. - Felső Polc: Rengeteg további hely a szekrény tetején, ideális különböző tárgyak tárolására és bemutatására. - Acélváz: A masszív váznak köszönhetően ez a tároló szekrény stabil támogatást nyújt és megtartja formáját. Állítható lábak halmozott padlóhoz. - Ipari Stílus: A sötét, rusztikus színvilág figyelemfelkeltő és divatos. Ez a szekrény könnyedén kombinálható más bútorokkal, vagy egyedi kiemelkedő darabként használható. - Méretek: 60Sz x 29M x 85Ma cm. Fiók belső méretek: 56Sz x 28M x 21.5Ma cm. Maximális teherbírás: Fiók: 3 kg, Felső: 15 kg. Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron


Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron