

Méretek 63×98×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 27 111 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Öt Fiók: A nappali szekrény elegendő helyet kínál a tárgyak diszkrét tárolására. A vászonfiókok kényelmesen hajtogathatók. - Felső Polc: Bőséges további hely a szekrény tetején, ideális különböző tárgyak tárolására és megjelenítésére. - Acélváz: Az erős váz biztosítja a stabil támaszt és megőrzi formáját. Állítható lábak az egyenetlen padlók kiegyenlítésére. - Ipari Stílus: A sötét, rusztikus színvilág látványos és divatos. Ez a fiókos szekrény könnyedén kombinálható más bútorokkal, vagy használható különleges megjelenésű darabként. - Méretek: 98 cm Sz x 29 cm M x 63 cm H. Fiók belső méretei: 46 cm Sz x 28 cm M x 21,5 cm H. Maximális teherbírás: Fiók: 3 kg, Felső: 15 kg. Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 98 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 63 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron


Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron