

Méretek 71×80×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 027 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Elegáns Dizájn: Vászon hatású fiókokkal, forgácslap panelekből és fekete fém kerettel ellátva, ez a tároló szekrény zökkenőmentesen illeszkedik a meglévő dekorációba. - Bőséges Tárolóhely: Nagy felső felület, két kis oldalsó polc és három összecsukható fiók biztosít elegendő helyet ruhák, napi kiegészítők, zoknik, könyvek és magazinok számára. - Sokoldalú Használat: Ideális tároló fiókos szekrényként, TV szekrényként vagy étkező szekrényként a nappaliban, hálószobában, folyosón vagy irodában. - Minőségi Anyag: MDF panelekből és korrózióálló epoxifém anyagból készült, a szerkezet tartóssága és könnyű karbantartása lenyűgöző. - Műszaki Adatok: Teljes méretek: 80L x 29W x 71H cm; Max. terhelhetőség: 37 kg összesen, 2 kg fiókonként, 15 kg a felső felületen, 8 kg a felső polcon, 8 kg az alsó polcon.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Stílus | Ipari |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron


Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron