

Méretek 99×58×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 388 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Bőséges Tárolóhely: Ez az 5 különálló szövet fiókos szekrény sok zokninak biztosít helyet, és rendezetten tartja a ruháikat, játékokat és napi használatú tárgyakat - Összecsukható Fiókok: Az 5 összecsukható fiók légáteresztő szövetből készült, könnyen tisztítható és nem használatkor kompakt módon tárolható. A nappali fiókos szekrény praktikus fogantyúi lehetővé teszik a fiókok egyszerű kihúzását - Stabil Felépítés: A szilárd fém keret és a tartós MDF felület megbízható stabilitást nyújt a hálószobai fiókos szekrénynek. Az állítható lábak védik a padlót és alkalmazkodnak a egyenetlen felületekhez - Biztonságos Állvány: Az anti-billenő eszközzel a ruhásszekrényt a falhoz rögzítheted. Ez biztonságban tartja és megvédi ruháidat a nedvességtől és a károktól - A fiókos szekrény termékinformációi: Teljes méretek: 58L x 29Sz x 99M cm, Fiók belső méretei: 27,2L x 26,2Sz x 18,5M cm (kicsi), 53,2L x 27,2Sz x 18,5M cm (nagy). Teherbírás: 34 kg (összesen), 5 kg (nagy fiók), 2 kg (kicsi fiók), 15 kg (polc)
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron