

Méretek 54×100×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- ELEGÁNS FÍÓKOS SZEKRÉNY: elegáns és kellemes modern stílusú fiókos szekrény, amely gazdagítja belső terét - Gyönyörű anyagok kombinációja (acél váz, nem szőtt fiókok, MDF tetej) és világos színek (fehér, szürke, faerezet hatás) - MULTI-TÁROLÁS: 5 fiókos szekrény + teteje, ideális a ruhák, cipők, kiegészítők tárolására és dísztárgyak elhelyezésére - MINŐSÉGI TERVEZÉS, KIVITELEZÉS: tartós használat kényelmesen és biztonságosan - Csúszásmentes talpakkal ellátott lábak: optimális stabilitás, nincs kockázata a padló megkarcolásának - Gyors összeszerelés a mellékelt illusztrált összeszerelési útmutató által - MULTIFUNKCIONÁLIS: kompakt tárolószekrény, amely bármilyen választott beltéri helyiségbe telepíthető: hálószoba, előszoba, gardrób, nappali - SPECIFIKÁCIÓK: összes méret: 100H x 30W x 54H cm - Kis fiók méretei: 30H x 28W x 22H cm - Nagy fiók méretei: 46H x 28W x 22H cm - Ø talpak: 2,6 cm - Max. ajánlott teher: 25 kg (összesen), 20 kg (tetején), 3 kg (fiókonként) - Egy csomagban szállítva - Ref: 831-252
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 54 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron