

Méretek 155×44×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Három Fiók: A nappali szekrény elegendő helyet biztosít a tárgyak diszkrét tárolására. A szövet fiókok könnyen összehajthatók. - Három Felső Polc: Rengeteg további hely a szekrény tetején, ideális különféle tárgyak tárolására és kiállítására. - Acél Váz: Szilárd vázának köszönhetően ez a tároló szekrény stabil támaszt nyújt és megtartja formáját. Állítható lábakkal rendelkezik az egyenlőtlenségek kompenzálására. - Ipari Stílus: A sötét, rusztikus színséma feltűnő és divatos. Ez a szekrény könnyen vegyíthető más bútorokkal, vagy különféle dizájn elemként érvényesül. - Méretek: 44Sz x 40Mé x 155Ma cm. Fiók belső méretei: 38.5Sz x 37Mé x 24.5Ma cm. Maximális teherbírás: Fiók: 5 kg, Felső polc: 10 kg, Középső polc: 10 kg. Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 155 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron


Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron