

Méretek 70×80×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERMÉSZETES DESIGN: Add meg az otthonod természetes hangulatát ezzel a nappali buffettel. A rattan ajtó, amit kézműves technikával készítettek, időtlen bájt és hitelességet kölcsönöz a szobádnak. - BŐ TÁROLÓHELY: Ez a kis tárolóegység rendkívül praktikus, több rekeszével. 2 nyitott tér egy polccal elválasztva és egy zárt szekrény magasságában állítható polccal bőséges tárolóhelyet kínál könyveknek, dekorációknak, edényeknek... - TARTÓS ÉS ROBUSZTUS: Az étkező buffett forgácslapból készült, amely időtálló. A 4 csepp láb stabilitást és szilárdságot biztosít a bútornak. Ezen kívül a falhoz is rögzíthető, hogy még nagyobb biztonságot nyújtson. - SOKOLDALÚ: Ez a konyhai buffett könnyen illeszkedik egy nappaliba, irodába vagy akár hálószobába. Felhasználható étkezőben vagy konyhában az edények és terítők pormentes tárolására, valamint irodában dokumentumok és kellékek rendezésére is. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 80L x 39W x 70H cm. Ajánlott max. terhelhetőség: 40 kg (összesen), 8 kg (polconként). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Rattan |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron