

Méretek 72×84×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 36 150 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- SZERVEZETT TÉR: Ez a hálószobai szekrény szövetfiókokkal rendelkezik, fogantyúkkal, ami tiszta és rendezett tárolási megoldást nyújt a ruháid és a hálószobai nélkülözhetetlenek számára. Minden fiók könnyedén összecsukható és eltávolítható, ha nincs szükség rá. - TÁGAS FELSŐ FELÜLET ÉS NYITOTT POLC: A laminált felületekkel rendelkező szekrény felső felülete és két polc extra helyet kínál kedvenc dolgaid elhelyezésére. Simaságuk miatt könnyen tisztán tarthatók. - IPARI STÍLUS: Ez a tároló bútor az ipari dizájnjáról és a szépen kombinált anyagairól, mint a acél és melaminm, emelkedik ki. A melamin színek, faforgács hatású bevonattal, valamint a fekete keret érdekes kontrasztot nyújt, amely fokozza megjelenését. - ERŐS ÉS STABIL: A porbevonatos acél szerkezettel rendelkező fiókos szekrény hosszú élettartamot és ellenálló képességet biztosít. Ezenkívül állítható lábai nagyobb stabilitást biztosítanak, még egyenetlen padlón is. - ÖSSZES MÉRET: 84x30x71.5 cm (HxSzxM). Maximális terhelhetőség: 5 kg (minden fióknál), 10 kg (felső), 5 kg (polc). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 84 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron