

Méretek 85×98×29 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 088 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Hét Fiók: A nappali szekrény elegendő helyet kínál, hogy diszkréten tároljanak dolgokat. A szövet fiókok kényelmesen összecsukhatók. - Felső Polc: Rengeteg további hely található a szekrény tetején, ideális különböző tárgyak tárolására és kiállítására. - Acél Váz: A masszív váznak köszönhetően ez a tárolószekrény stabil támogatást nyújt és megőrzi formáját. Állítható lábakkal az egyenetlenségek kompenzálására. - Ipari Stílus: A sötét, rusztikus színséma jellegzetes és divatos. Ez a fiókos szekrény könnyen kombinálható más bútordarabokkal, vagy feltűnő önálló darabként használható. - Méretek: 98Sz x 29M x 85Ma. Belső fiók méretei: 46Sz x 28M x 21.5Ma. Maximális terhelés: Fiók: 3 kg, Teteje: 15 kg. Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 98 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Matt, tolóajtóval, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Gáz
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron