








Méretek 82×49×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Szürke Öko bőr: Szürke Fa: Bükk A szék méretei (+/- 1 cm) Szélesség: 49 cm Ülés szélessége: 44 cm Mélység: 52 cm Ülés mélysége: 42 cm Magasság: 82 cm Ülőmagasság: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, kizárólag otthoni használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa, Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Szürke |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Lábak anyaga | Fa |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,6 kg |

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

85×46×38 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×51×55 cm, fa, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
50×70 cm, pamut, szett
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron