








Méretek 82×49×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: Fehér Öko bőr: Fekete Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 49 cm Ülőlap szélessége: 44 cm Mélység: 52 cm Ülőlap mélysége: 43 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Engedje, hogy az otthonában könnyedség és harmonikus atmoszféra uralkodjon. Már nem kell csak vágynia egy világos, lágy színekkel teli térre . A skandináv stílus magas igényeket elégít ki, és egyben légies és elegáns . A skandináv étkezőben praktikus bútorok és örökzöld fűszernövények nélkülözhetetlenek. A fehér-fekete szín a masszív lábakkal remekül illik a skandináv stílusú étkezőbe. A jádelő Bali Mark székek fehér-fekete színben fokozzák a skandináv jelleget. Ne féljen kombinálni a semleges árnyalatokat egy kifejezőbb színnel, amely nélkül a skandináv ihletésű enteriőr nem teljes. Próbálja ki a sötétkéket, zöldet vagy a púderrózsaszínt. Megjegyzés: A termék nem alkalmas kereskedelmi célokra, kizárólag otthoni használatra. Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Termék színe | Fehér, Fekete |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázással |
| Lábak anyaga | Fa |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,7 kg |

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Ingyenes szállítás
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
48×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron

81×51×55 cm, fa, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron