








Méretek 82×49×52 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Fehér Öko bőr: Fekete Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 49 cm Ülőfelület szélessége: 44 cm Mélység: 52 cm Ülőfelület mélysége: 43 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,6 kg Merüljön el otthonában a könnyedség és harmonikus légkör világában. Nem kell többé csak álmodoznia egy világos, fényteli és finom színekkel teli térről. Az északi stílus megfelel a magas lakókövetelményeknek, ráadásul szellős és elegáns. A skandináv étkező nem nélkülözheti a praktikus bútorokat és az állandóan zöld fűszernövényeket. A fehér-fekete szín masszív lábakkal remekül illeszkedik a skandináv stílusú étkezőbe. Az AKCIÓ Fehér-fekete BALI MARK szék bükkfa lábakkal II. osztály is kiemeli az északi jelleget. Ne féljen kombinálni a semleges tónusokat egy kiemelkedőbb színnel, amely nélkülözhetetlen az északi stílusú belső térben. Próbálja ki a sötétkéket, zöldet vagy a púderrózsaszínt. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,7 kg |

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Ingyenes szállítás
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Ingyenes szállítás
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
48×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron

81×51×55 cm, fa, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva