


Méretek 85×46×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Világosszürke Fa: Bükk Méretek Szélesség: 46 cm Mélység: 38 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 46 cm Súly: 5,2 kg Teherbírás: 120 kg A skandináv stílus jelképe kétségtelenül a természet. A természet ihlette stílus harmóniát és északi eleganciát hoz bármely belső térbe. Térjen vissza Ön is a természetes gyökerekhez az étkezőjében és konyhájában. A skandináv étkezők légiesek, otthonosak és nagyon praktikusak. Tanulja meg, hogyan kombinálja és rétegezze a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Ne féljen kombinálni az egyszerű étkezőszékeket markánsabb kiegészítőkkel. Világosszürke MORIS székek masszív asztallal meleg hangulatot teremtenek. A skandináv MORIS székek kényelmesek, kis és nagy helyiségekbe egyaránt alkalmasak. Az északi hangulatot friss fűszernövények a vászon akasztós kaspókban és nagy lámpák emelik ki.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Súly | 5,2 kg |

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, rakásolható
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

87×44×52 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Fa, fém, porcelán
Raktáron
Álló
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron