










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1530 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Mennyezeti, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fa
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás