






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 7590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | OUTDOOR Solight |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás




Okos
RaktáronIngyenes szállítás
