

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 7290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Kültéri állólámpák |
|---|---|
| Hely | Kert és utak |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A teljes fényáram | 360 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Stílus | Rusztikus |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Series | DELIO Globo |
| Gyártó | Globo |

Függő, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Függő
Raktáron


Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás