





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpa LED technológiával. A színhőmérséklet változtatása lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül (3 másodpercen belül) ismételten megnyomja, a lámpa ezek között az üzemmódok között vált: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkavégzéshez). 6000K – Hideg fehér fény (erős, energizáló fény, alkalmas koncentráláshoz). Éjszakai üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10 % teljesítmény). A beállított fény színének helyes eltárolásához (CCT memória funkció) kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fény színét legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fény színe megmarad. Ha a lámpát a kikapcsolástól számított 30 másodperc letelte előtt kapcsolja vissza, a fény színe meg fog változni (üzemmód váltás). Univerzális kompatibilitás – kompatibilis a szabványos fali kapcsolóval. Egyszerű kezelhetőség – nincs szükség távirányítóra vagy alkalmazásra.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 6000/3000/4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3362 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 230 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | POOL 40 cm Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás







Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Mennyezeti, 230V
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron