







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connectNem szükséges Wi-Fi vagy adapter.Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval.Alacsony energiafogyasztású Bluetooth.Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re.Az RGBW funkció folyamatos fehér színátmenetet biztosít 2700 - 6500 K között, emellett 16 millió szín közül választhat, mindezt kényelmesen a foteléből.Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%).Választhat 16 millió szín közül RGB.Előre beállított színek konfigurálása.Lehetőség van a lámpa be- és kikapcsolási idejének beállítására.Disco funkció a kiválasztott zenéhez igazítja a fényhatást (a ritmus szerint), amely a mobilkészülékén vagy táblagépén tárolt.A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal.A távirányító nem tartozék - külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 150 W |
| Fény színe | Nappali fehér/Hideg fehér/Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Funkció | Intelligens megvilágítás/RGB/Irányítás telefonnal |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Alak | Kerek |
| Series | CONNECT Eglo, CAPASSO-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás