


Méretek 85×46×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Világosszürke Fa: Bükk Méretek Szélesség: 46 cm Mélység: 38 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 46 cm Súly: 5,2 kg Terhelhetőség: 120 kg A skandináv stílus jelképe kétségtelenül a természet. Az inspirált stílus harmóniát hoz északi eleganciával minden enteriőrbe. Térjen vissza a természetes alapokhoz az étkezőjében és konyhájában. A skandináv étkezők légiesek, otthonosak és rendkívül praktikusak. Tanulja meg kombinálni és rétegezni a pasztell színeket, mintákat és anyagokat. Ne féljen az egyszerű étkezőszékeket markánsabb kiegészítőkkel kombinálni. A világosszürke MORIS étkezőszék tömör asztallal meleg eredményt hoz létre. A skandináv MORIS székek kényelmesek, kicsi és nagy helyiségekbe egyaránt illenek. Az északi hangulatot friss fűszernövények lenvászon függő növénytartókban és nagy lámpák hangsúlyozzák. Inspirálódjon tovább Étkezőszékek Székek Konyhabútor Konyha Bársony étkezőszék Bárszékek
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet, Műanyag |
| Termék színe | Szürke |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Lábak anyaga | Fa |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Súly | 5,2 kg |

85×46×38 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, rakásolható
Raktáron
82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×49×52 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

82×49×52 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron


Matracvédő
Raktáron