







Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Krém Fém: Fa dekor Méretek ( ± 1 cm) Szélesség: 45 cm Magasság: 86,5 cm Mélység: 54 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Ülésmélység: 39,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtlen dizájn finom tűzésekkel Huzatanyag OEKO-TEX ® Standard 100 tanúsítvánnyal Erős fém lábak porfestékkel bevonva Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy étkezőteret, ahova szívesen tér vissza. A Krém színű bársony szék LIBRA BUTTER CREAM kiváló kiegészítő mindennapi étkezésekhez és ünnepi pillanatokhoz . Kényelmes kárpitozásának és stabil szerkezetének köszönhetően nem csak hosszabb ülések során, hanem családi összejövetelek vagy baráti találkozók alkalmával is értékelni fogja. Az egyszerű, de elegáns dizájn miatt könnyen beleilleszkednek különböző enteriőrökbe – a modern stílustól a rusztikusig. A LIBRA székek az ön mindennapi szövetségesévé válnak a kényelmes és stílusos étkezésért. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Rusztikus |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Krém |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Súly | 4 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 43 cm |

86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
78×45 cm, fa, skandináv stílusú
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
88×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, 2 db, öko-bőr ülőrésszel
Kiszállítás 1 nap múlva
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron

75×51×52 cm, műanyag
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron