








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársonyszövet: Rózsaszín Fém: Fa dekor A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Mélység: 53 cm Magasság: 88,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésmélység: 40 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott szék finom varrással Kényelmes párnázott ülés Fém lábak biztosítják a szilárdságot és stabilitást Időtálló dizájn, amely illeszkedik a különböző belső stílusokhoz Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Válassza a visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Kitűnő kiegészítők a skandináv ebédlőben a örökzöld növények, színes terítékek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem nélkülözhet nagy ablakokat és világítást, amely biztosítja a fényt a rövid napok alatt is. A Rózsaszín bársony szék TURIN tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált ebédlőbe. Remekül mutatnak különböző színű székek egy asztalnál – ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 3 nap alatt
Jól néz ki, kényelmes és elég masszívnak tűnik. A kárpit színe jó de az anyaga elég vékonynak tűnik.
Az alján lévő fekete anyagborítás sérült, ami nem a kereskedés hibája, gyári csomagolás a érkezett. lt
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Könnyü összerakni, praktikus, szép, kényelmes
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
A termékkel meg vagyok elégedve.
A szék nagyon szép, kényelmes.
A szék nagyon szép, kényelmes
Mellékletek:
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

76×56×55 cm
RaktáronIngyenes szállítás
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×48 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
80×46×54 cm, fa, bükkfa
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva