






Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Rózsaszín Fém: Fa utánzat Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülőfelület szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülőfelület mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülés magassága: 48,5 cm Súly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szétszerelve szállítva. A semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden belső tér számára. Ha semleges tónusokat keverünk egy kiemelkedő színnel, tökéletesen könnyed teret kapunk. Merítsenek inspirációt a skandináv országokból, ahol gyengéd színeket kombinálnak természetes anyagokkal . A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, és teljesen funkcionálisak és praktikusak. A Rózsaszín bársony étkezőszék LIBRA az étkező dísze lesz. Egészítse ki a székeket világos fa asztallal. Az étkezőben érdemes a visszafogott kiegészítőket választani, amelyek hasznosak is. Használjon lenvászon függő virágtartókat, ahol elhelyezhet örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Étkezőszékek Bárszékek
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Súly | 4 kg |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ar nézet | Igen |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

82×45×54 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron