






Méretek 86×45×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Rózsaszín Fém: Faimitáció Méretek Szék szélessége: 45 cm Ülőfelület szélessége: 44,5 cm Szék mélysége: 54 cm Ülőfelület mélysége: 39,5 cm Magasság: 86,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Önsúly: 4 kg Teherbírás: 110 kg Szétszerelve szállítva. Kialakítás Modern dizájn finom bársony huzattal Stabil fém lábak fa dekorációval Könnyű összeszerelés az áttekinthető útmutató alapján Stílusos étkező Semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden belső térhez. A semleges tónusok egy élénk színnel való keverése légies teret hoz létre. Inspirálódjon a skandináv országokból, amelyek finom színeket kombinálnak természetes anyagokkal. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, és teljesen funkcionálisak és praktikusak. A Rózsaszín bársony étkezőszék LIBRA az étkezője ékessége lesz. Javasoljuk, hogy egészítse ki világos fa asztallal és természetes dekorációkkal, például lenvászon függőkosarak zöld növényekkel vagy fűszernövényekkel.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

82×45×54 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron