





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Bársony szövet: Sötétszürke Fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44 cm Mélység: 54 cm Ülésmélység: 38 cm Magasság: 81,5 cm Ülésmagasság: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: cca 3,6 kg Kialakítás Minimalista stílusú kárpitozott étkezőszék Masszív fa lábak Finom és elegáns varrás Szétszerelt állapotban szállítjuk Élvezze az új stílusos belső teret, amelyet az északi országok inspiráltak. A bútor kiválasztásánál vegye figyelembe a helyiség méretét, rendeltetését és saját ízlését. A népszerű skandináv stílus sokakat meglep a könnyedségével, otthonosságával és magas funkcionalitásával. A skandináv étkezőt természetes anyagok és finom színek jellemzik. Az étkező szék Bora sötétszürke kialakításban megfelel a kényelem és az esztétika magas követelményeinek. A masszív fa lábak kiemelik a tér összképét. Egészítse ki a skandináv Bora széket fa elemekkel rendelkező asztallal. Élvezze a közös pillanatokat a családi vacsorákon vagy a baráti összejöveteleken.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
Felhasználói értékelések
Nagyon kényelmes, esztétikus, könnyen mozgatható, puha anyag. Nagyon tetszik!
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×45×54 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×45×54 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
51×57 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

Fa, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, 4 db
Raktáron
86×45×56 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

Fa, modern stílusú, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron