









Méretek 87×44×53 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: Barna Fém: Fa dekor Szék méretei Szélesség: 44,5 cm Mélység: 53 cm Magasság: 87,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Ülésmélység: 40 cm Ülésszélesség: 44 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott szék finom varrással Kényelmes párnázott ülés A fém lábak biztosítják a szilárdságot és stabilitást Időtlen dizájn, amely különböző enteriőr stílusokhoz illik Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílus, amely ötvözi az egyszerű formákat és a magas fokú funkcionalitást. Tegyen a visszafogott kiegészítők, a finom színpaletta és a természetes anyagok mellett. Tökéletes kiegészítők a skandináv étkezőbe az örökzöld növények, színes terítők és a nagy fém lámpák. A skandináv enteriőr nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A Barna bársonyszék TURIN tökéletesen illik a skandináv ihletésű étkezőbe. Remekül mutatnak a különböző színű székek egy asztal körül - ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |

87×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
86×44 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron

88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, sonoma tölgyfa
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron