








Méretek 88×44×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyos szövet: Rózsaszín Fém: Arany Méretek Szék szélessége: 44 cm Ülés szélessége: 44 cm Szék mélysége: 54,5 cm Ülés mélysége: 40 cm Magasság: 88,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Súly: 4,2 kg Teherbírás: 110 kg A megadott méretek ±1 cm eltérést mutathatnak Kialakítás Elegáns kárpitozás bársonyos anyagban dekoratív dísztűzéssel Arany fém lábak biztosítják a stabilitást és modern megjelenést Alkalmas étkező- és konferenciaszékként is Időtálló design, amely különféle enteriőrökbe illik Szétszerelt állapotban szállítjuk. A modern belső tér stílusos és egyben funkcionális bútorzatot igényel. A rózsaszín bársony szék ideális kombinációját nyújtja az eleganciának és a praktikumoknak. A puha ülésnek és stabil konstrukciónak köszönhetően nem csak kényelmes, hanem vizuálisan is vonzó. Alkalmas étkezőkbe, dolgozószobákba és hálószobákba kiegészítő ülőhelyként. Elég kiegészíteni egy megfelelő asztallal vagy díszpárnával, és máris egy harmonikus teret kapunk, ahol öröm időt tölteni.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülés anyaga | Kárpitozott |
| Súly | 4,2 kg |

88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, modern stílusú

88×54×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
85×59×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva