





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Világosszürke Öko bőr: Világosszürke Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm A támla magassága: 37 cm Teherbírás: 100 kg Tömeg: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus kialakítású háttámla és ülőfelület Öko bőrrel bevont párnázott ülés Az alváz ellenáll a karcolódásoknak Egyszerű, minimalista és időtálló dizájn Autentikus skandináv enteriőr hangulatot teremthetünk pasztell árnyalatok, tiszta vonalak és funkcionális bútorok segítségével. A Világosszürke BALI MARK szék fekete lábakkal öko bőr borítással és stabil fekete szerkezettel elegáns és egyben praktikus. Remekül illik az étkezőbe, ahol kiemelkedik a masszív asztal és a természetes tónusú kiegészítők mellett. Ne feledkezzünk meg a megfelelő mennyiségű természetes fényről és a zöld növényekről, amelyek fokozzák a nyugodt atmoszférát. Megj.: A termék nem kereskedelmi célokra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Súly | 4,4 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 13 nap alatt
Szép, kényelmes.
Ár-érték rendben
Az összeszerelés, nem bonyolult, de nem teljesen passzol.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fa, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal

76×46×42 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, diófa
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron