







A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 406 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest LED-technológiával. Elegáns kialakítás, természetes tölgyfa és fehér fém kombinációjával. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóval a fény folyamatosan szabályozható, a színhőmérséklet állítható, illetve előre beállított világítási módok választhatók. Memóriafunkció - a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg nem módosítja őket. A memóriafunkció csak távirányítóval történő kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos fali kapcsolóval. Éjszakai üzemmód - tompított fényű világítás. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | PILANA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Raktáron



Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron

Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás













