










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegáns, letisztult dizájn. Ideális nappaliba és hálószobába egyaránt. Távirányítóvalszabályozható, a színhőmérséklet állítható, illetve választhatók előre beállított világítási módok. Memória funkció - a lámpa bekapcsolásakor megőrzi az utoljára beállított értékeket, amíg nem módosítja azokat. A memória funkció csak távirányítós kikapcsolás esetén működik, nem a hagyományos kapcsolóval. Éjszakai üzemmód - tompított fényű világítás. Színhőmérséklet: 3000 - 6500K.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | LARIOS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |



Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



Meleg fehér
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás


Fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



Fém
Raktáron