





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a BOWI márkától származik, raktárunkban van, ára 11190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Szürke |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Feszültség | 230 V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2040 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 40000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VITAL Bowi, HEX Lamkur |
| Gyártó | BOWI |

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, papír, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, halogén
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, klasszikus kapcsolóval, egy izzóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás