Hasonlítsd össze az árakat 8490 Ft-tól 14 090 Ft-ig 3 webáruházban:
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 8490 Ft és 14 090 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
LED alá szerelhető lámpatest érzékelővel. Modern, funkcionális dizájn. Egyszerű és gyors telepítés. Csatlakozókábel a csomag része. A lámpatest alkalmas konyhapultok, nappali falak és polcok alatti megvilágításra. Az érzékelőnek köszönhetően a lámpa érintés nélkül kapcsol be. Érzékelési szög: 100°. Érzékelő hatótávolsága: 8 m. Világítási idő: 30 s. A csomag tartalmazza a szereléshez szükséges csavarokat és összekötő csapokat. A lámpa érzékelője nem kapcsolható ki.
Specifikációk
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Konyha |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Dugó típusa | C |
| Series | BATTEN Ledvance |
| Gyártó | Osram |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás





